Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adeverinta liceu
stie cineva ce adeverinte trebuie sa cerem la scoala ? eu nu am dat bacul inca (dar il dau anul acesta) , nu am inca diploma de bac si nu stiu ce adeverinte trebuie sa cer de la scoala ca sa motivez ca nu am diploma inca.
stiu ca trebuie foaia matricola si niste adeverinte dar nu stiu exact de care. cei care stiti, va rog tare mult sa-mi spuneti si mie.
Reply
(14-06-2012, 05:16 PM)nameless Wrote: stie cineva ce adeverinte trebuie sa cerem la scoala ? eu nu am dat bacul inca (dar il dau anul acesta) , nu am inca diploma de bac si nu stiu ce adeverinte trebuie sa cer de la scoala ca sa motivez ca nu am diploma inca.
stiu ca trebuie foaia matricola si niste adeverinte dar nu stiu exact de care. cei care stiti, va rog tare mult sa-mi spuneti si mie.

Ceri de la secretariat o adeverinta care sa ateste ca ai absolvit bacalaureatul,diploma ti se elibereaza mai tarziu,iar foaia matricola ti-o va da secretara.Spui ca-ti trebuie pentru examenul de admitere.Blush
"Un pesimist este un bărbat care crede că toate femeile sunt rele. Un optimist este acela care speră acest lucru."
Reply
Pe adeverinta ce trebuie sa scrie exact? ca ai absolvit liceul si ca e necesara pentru dosarul MAI sau ce?
Multumesc.
Reply
(15-06-2012, 06:22 PM)guzzy Wrote: Pe adeverinta ce trebuie sa scrie exact? ca ai absolvit liceul si ca e necesara pentru dosarul MAI sau ce?
Multumesc.

DA, necesar pentru inscrierea la Academiea de Politie
Reply
(15-06-2012, 07:49 PM)gabriel2244 Wrote:
(15-06-2012, 06:22 PM)guzzy Wrote: Pe adeverinta ce trebuie sa scrie exact? ca ai absolvit liceul si ca e necesara pentru dosarul MAI sau ce?
Multumesc.

DA, necesar pentru inscrierea la Academiea de Politie

Asa cum a zis GabrielSmile
"Un pesimist este un bărbat care crede că toate femeile sunt rele. Un optimist este acela care speră acest lucru."
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)