Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O urare si un gand bun sarbatoritilor!
Sa ne traiasca Flori, multa sanatate, fericire si tot ce-ti doresti! Tongue
Fie ca sarguinciozitatea ta sa lumineze stimatii enoriasi, in deslusirea tainelor fenomenului juridic. Cool
Reply
Mulțumesc frumos!

La fel și vouă, să aveți parte de sănătate, cât mai multe realizări, pe toate planurile, să vă vedeți admiși sau, după caz, avansați!

Încă o dată, mulțumesc pentru inițiativă și pentru urări!
”Don’t ever let someone tell you that you can’t do something. Not even me. You got a dream, you gotta protect it. When people can’t do something themselves, they’re gonna tell you that you can’t do it. You want something, go get it. Period.” - Will Smith
Reply
La multi ani !
Reply
La multi ani administratorului! Multa sanatate si tot ce-ti doresti!
Reply
Multumesc Smile
Reply
Îi urez și eu, pe această cale, un călduros La mulți ani Admin-ului Big Grin. Eu, personal, îți mulțumesc pentru toate eforturile făcute pentru a face acest site / forum să supraviețuiască, fiindu-mi de un real ajutor pe parcursul pregătirii mele de acum ceva timp.
Toate cele bune și mult spor în tot ceea ce faci! :*
”Don’t ever let someone tell you that you can’t do something. Not even me. You got a dream, you gotta protect it. When people can’t do something themselves, they’re gonna tell you that you can’t do it. You want something, go get it. Period.” - Will Smith
Reply
Urmând tradiția, doresc să îi urez „La mulți ani!” colegului nostru și, în același timp, moderatorului acestui forum!

Dragă jandarm, spor la tăiat trandafirii Big Grin. Tot ce-ți dorești, sănătate, fericire și toate celelalte formulări cvasiclișeice de aniversare, mult spor la corectat / informat / pregătit / mustrat / avertizat, să ții în continuare forumul activ și abia aștept să te văd la absolvire! Smile
Reply
Multumesc frumos Flori!
Da... si eu astept sa ma vad la abslovire, probabil cu mai putina minte si mai multe fire albe in cap.
Reply
Sa ne trăiești boss!!!
Reply
Multumesc! Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)