Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Functie de edit
O functie de edit a posturile ar fi bine-venita. M-am tot uitat si n-am gasit-o. Poate n-am fost eu destul de atent dar mi s-a tot intamplat sa-mi mai vina o idee sau sa gresesc tastele si sa n-am posibilitatea de a edita.  Angry
"I know myself like the back of my hand. I can predict my every reaction." - Mr. Nobody
Reply
Mesajele se pot edita timp de zece minute de la data publicarii lor. Decizia a fost luata pentru a evita situatiile in care utilizatorii isi modifica sau sterg mesajele.

Eventual, se poate creste timpul la 30 sau 60 de minute.
Reply
Ar fi o idee bună creşterea timpului la 30 minute.
Reply
Done
Reply
Unde Dumnezeu e butonul ala de edit ?! Smile)
"I know myself like the back of my hand. I can predict my every reaction." - Mr. Nobody
Reply
In partea de jos a mesajului este o bara cu instrumente, butonul de edit se gaseste in dreapta (Edit | Quote | Thanks | Report)
Reply
Am inteles!
Sa traiti!
Reply
http://www.girlshare.ro/34293591.2
Sau nu...
Reply
Am dezactivat limita. Incearca inca o data si lasa un mesaj daca mai sunt probleme.
Reply
Se pare ca nu vrea nici asa. Eh, nu-i bai. Tre' sa fiu mai atent cand scriu si n-o sa mai am nevoie Smile
Inchide topic-ul, eventual sterge-l.
Multumesc oricum, o seara placuta!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)