Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cont bancar
Shocked 
Este obligatoriu, sau măcar folositor un cont bancar din care se poate retrage prin card? Mai am un singur cont deschis la o anumită bancă şi, având în vedere că nu l.am mai folosit de mai bine de un an, mă gândeam să îl închid..
M.am gândit totuşi că s.ar putea să am nevoie de el (pentru soldă, sau mai ştiu eu ce!) şi atunci întreb să aflu o opinieSmile...

Este facebook.ul absolut necesar pentru un student în Academie? Circulă cursuri pe facebook, cursuri care nu apar în format tipărit, sau alte chestii esenţiale? Există profesori care îşi trimit informaţiile exclusiv pe fb care studenţi? (Am avut cazuri în liceu...)
Eu încă nu am un profil de fb şi nu sunt aşa doritor să îmi fac, dar dacă viaţa de student o cere...

Nişte opinii cât mai obiective vă rog Big Grin
Reply
@Simplu11: 1. Vor veni cei de la Raiffeisen/Bancpost la inceputul toamnei in Academie si atunci va veti putea face carduri pe care o sa va intre solda. 2. Este folositor Facebook-ul. Sunt unii profesori, putini ce-i drept (eu stiu unul singur pana acum Smile) ), care informeaza studentii pe Facebook. Mai dese sunt insa acele situatii cand seful clasei primeste materia de la un profesor si o distribuie in format electronic pe grupul de Facebook al clasei respective. So, bottom line, fa-ti un Facebook; nu e obligatoriu sa-ti pui poze. Smile

@boscutzza: Ar trebui sa fie ok. Daca ai dubii, intreaba la Serviciul de Resurse Umane de la IPJ [judetul tau].

@Kable: http://cadeti-academiadepolitie.ro/acade...am-zilnic/ . Invoirea este de la 14:30 pana la 21:30, iar in weekend esti liber sa stai oricat in oras. Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)