Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prezenta la instructaj Campina
După nereușită la Academie m-am decis în ultima săptămână să dau și la Câmpina.Azi m-am înscris,iar mâine are loc instructajul...e vreo problema dacă nu mă prezint?
Parca era vorba ca stai acasa si te duci la academie anul viitor.Nu-i vreo problema lipsa de la instructaj,fiindca nu ti se va zice ceva ce tu nu cunosti deja,doar ai dat probe sportive la Bucuresti.
(05-09-2015, 06:19 PM)alex1_986 Wrote: Parca era vorba ca stai acasa si te duci la academie anul viitor.Nu-i vreo problema lipsa de la instructaj,fiindca nu ti se va zice ceva ce tu nu cunosti deja,doar ai dat probe sportive la Bucuresti.

Intr-adevar,asa am spus,dar m-am tot gandit si m-am decis acum in ultimele zile sa incerc si acolo.Oricum,daca voi esua nu va fi o tragedie,iar daca voi intra nu va fi sarbatoare pentru ca va fi greu sa mai intru la Academie anul viitor.
P.S: Mersi pentru raspunsuri si sfaturi,apreciez Big Grin
Exact.Se cam termina treaba cu academia daca reusesti la Campina,fiindca vor interveni alte situatii despre care s-a mai discutat aici.Fiecare alege ce crede ca-i mai bine pentru el.Succes!

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)